Jauna vietne: www.rol-lift.lv


1Kāpņgājējs SANO – tas ir Jūsu palīgs pārvietojot cilvēkus un kravas pa kāpnēm.

Pēdējie normatīvie dokumenti, saistītie ar invalīdu un cilvēku ar ierobežotām iespējām tiesībām, nosaka to, ka ēkās ir jābūt speciāli aprīkotām pacelšanas iekārtām invalīdiem. Bet bieži namu īpašniekiem nav iespējas vai vēlēšanās tērēt papildus līdzekļus uz papildus projektēšanu un specializēto pacēlāju invalīdiem montāžu.

 Tādos gadījumos vieglāk un praktiskāk izmantot mobilos invalīdu pacēlājus, vai tā saucamos kāpņgājējus. Mobilo invalīdu pacēlāju izmantošana, ļauj cilvēkam ar ierobežotām iespējam pārvietošanā būt neatkarīgam no citiem cilvēkiem. Mobilā invalīdu pacēlāja mehānisms – kāpņgājējam, atšķiras ar vienkāršību un oriģinalitāti, un atkarībā no modeļa, tam ir dažas tehniskas īpatnības. Modeļi PT un PT S ir uz riteņu bāzes ar iebūvētu krēslu un ir domāti invalīdu pārvietošanai speciālā krēslā, kurš ir stacionārs un nav noņemams. Doto konstrukciju ir optimāli izmantot tajā gadījumā, ja kāpnēs ir pietiekami vietas un dotā konstrukcija netraucēs pārvietoties pārējiem iedzīvotājiem.

2  2

Liftkar PT S ir vispiemērotākais modelis lai nolaistos un paceltos pa ļoti stāvām un līkumainām trepēm. Ir divi modeļi PT S un PT. http://www.sano-stair-climber.com/pt_s_outdoor_frame.htm

Rokturi, baterijas un atvada uzstādīšana – visi ir atsevišķi un izjaucas ar vienas sviras palīdzību. Abi PT S un PT var būt ātri un viegli demontēti 3 daļās. Tagad jūsu kāpņgājēju var ielikt automobiļa bagāžniekā, un ņemt to visur līdzi.

Tagad jūs varat apciemot draugus un radiniekus,

Kravas pacēlājs LIFTKAR SAL – pirmkārt ir ļoti augsti manevrētspējīgi ratiņi. Pateicoties moduļveidīgai konstrukcijai, to svars ir tikai 16 kg. Ar baterijām darbināms motors atvieglo pārvietošanos augšup un lejup pa kāpnēm. Pieejamas platas pumpējamas vai necaurduramas riepas.

Ar LIFTKAR SAL sērijas pacēlājiem, pacelšanās pa kāpnēm tiek atvieglota līdz minimumam, jo LIFTKAR pats paceļas pa kāpnēm. Nolaišanās laikā, dzinējs strādā kā bremzes. Šie pacēlāji ideāli der arī spirālveida kāpnēm un laukumiem, kur ir ierobežota platība. http://www.sano.at/e/nav/sano.htm

2  2

Papildus elektriskās aizsardzības sistēma pasargā no bojājumiem dēļ pārslodzes.

Sadaļas

 

Kontakti