Jauna vietne: www.rol-lift.lv


0110Iezīmīgs gadījums aprīkošanai var būt baseina aprīkošana ar speciāliem pacēlājiem invalīdiem un pacientiem ar balsta un kustību sistēmas orgānu traucējumiem. Ar vien vairāk atveseļošanas un terapeitiskie baseini montē speciālos pacēlājus baseiniem. Šāda komforta un drošības ierīce atvieglo ne tikai baseina apmeklēšanu pacientiem un cilvēkiem ar ierobežotām iespējām, bet arī noņem daļu aprūpes no ārsta – terapeita vai palīga. Līdzīgas konstrukcijas pielietošana ir absolūti attaisnota, sekmējot ātrāku reabilitācijas centru un slimnīcu pacientu atveseļošanos.

Pacēlāja montāža baseinam ir vienkārša un nerada nekādu problēmu baseina aprīkošanai. Augsti tehnoloģiskā konstrukcija ļauj ierīkot līdzīgu ierīci jebkura veida baseinos, arī vannās. Pēc vajadzības, ierīci ir viegli demontējama. Konstrukcijas materiāls izslēdz korozijas procesu rašanos, ir viegli kopjama un dezinficējama, ierobežo mikroorganismu un aļģu attīstīšanas vidi.

Baseina pacēlājs var būt ne vienīgā ierīce baseinam poliklīnikā vai sanatorijā. Tiek plaši pielietotas dažāda veida speciālās kāpnes, rokturi, baseina pieejas zonas un vietas ratiņkrēsliem ar orientējošo simbolu pielietošanu. Sīkāk: http://digiproject.biz

 

Sadaļas

 

Kontakti