Jauna vietne: www.rol-lift.lv


   

Kāpņu Minivator piedāvā drošu un stabilu paņēmienu pārvārēt problēmu, kas ir saistīta ar nokļūšanu pa kāpnēm uz augšu un uz leju

Ja Jums ir grūtības, kas ir saistītas ar nokļūšanu pa kāpnēm uz augšu un uz leju, jūs neesat vientuļi. Katru gadu tūkstošiem cilvēku meklē problēmu risinājumu, kas ir saistītas ar viņu mājas kāpņu izmantošanu.

Lēmums par pacēlāja uzstādīšanu dažreiz var būt sarežģīts, bet salīdzinājumā ar pārvākšanās vai dzīvošanas tikai vienā mājas līmenī alternatīvu, daudzi cilvēki deva priekšroku variantam uzstādīt pacēlāju.

Ideja par pacēlāja izvēli un uzstādīšanu var no sākuma likties sarežģīta, bet izrādās, ka kāpņu pacēlāji var tikt uzstādīti pāris stundās.

Ja Jūs vēlaties, lai mēs izsūtītu Jums mūsu Minivator pacēlāja lietošanas pamācības kopiju, spiediet šeit. Tā tika izstrādāta, lai palīdzētu izskaidrot uz ko Jums jābālstās, izvēloties jebkuru pacēlāju. Mēs ceram, ka tas atvieglos Jums izvēlēties pacēlāju Minivator, kurš visvairāk ir piemērots tieši Jūsu prasībām, gan uz doto mirkli, gan arī turpmāk. Jūsu kontakti netiks nodoti tālāk trešajai personai, ja tikai Jūs pats speciāli mūs nepalūgsiet lai mūsu autorizētais dīleris nesazinātos ar jums.

 

Sadaļas

 

Kontakti