Jauna vietne: www.rol-lift.lv


vert

2Ar eiropas direktīvām tiek nodrošinātas tehniskās prasības šāda veida vertikālo pacēlāju uzstādīšanas un montāžas darbos dzīvojamās mājās un citās sabiedriskās vietās.

Visi vertikālie pacēlāji, ko realizē mūsu kompānija, pilnā mērā atbilst visām prasībām. Tas ļaus klientam projektēt vertikālo pacēlāju uzstādīšanas vietās, vai arī turpmāk, izmantojot papildus montāžas darbus, specializētus pacēlājus invalīdiem, ievērojot visus likumus un prasības, vēl pašas ēkas projektēšanas stadijā.

Vertikālie invalīdu pacēlāji atkarībā no modeļa var tikt uzstādīti gan ārpus ēkas, gan tās iekšpusē.

Vertikālie pacēlāji invalīdiem VTPM1040 ietver sevī hidraulisku pacelšanas platformu ar tā saucamo „ŠĶĒRU” mehānismu un nodrošina pacelšanas augstumu līdz 1 m. Šāda veida ierīcēm nav nepieciešama pilnībā slēgta kabīne, savukārt iežogojums tiek uzstādīts atbilstoši pasažiera drošības prasījumiem.

Mūsu kompānija palīdzēs pielāgot vertikālo pacēlāju invalīdiem atbilstoši uzstādīšanas vietas tehniskām īpatnībām dotajam pacēlājam un nodrošinās pilnu servisu aprīkojuma piegādes, ka arī turpmākās uzstādīšanas laikā.

Nepietiekami mobilu cilvēku dzīve, izmantojot ierīces ko realizē mūsu kompānija, kļūst vienkāršāka un komfortablāka, ka arī ļauj viņiem sajust sevi kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli.

3   3   3