Jauna vietne: www.rol-lift.lv


115Šādi slīpie pacēlāji invalīdiem kļūs par labu risinājumu tiem,kuri lieto invalīdu ratiņus vai gados veciem cilvēkiem, kuri patstāvīgi nespēj uzkāpt pa kāpnēm. Slīpie pacēlāji invalīdiem tādā gadījumā nozīmīgi atvieglo nolaišanos un pacelšanos pa kāpnēm.

Paceļamās platformas ir universālas ierīces, kuras var izmantot visi mazkustīgie iedzīvotāji pakāpienu pārvarēšanai, tajā skaitā arī jaunas mammas ar ratiņiem. Ņemot vērā šādas paceļamās platformas augsto celtspēju, praktiski nerodas nekādas tehniskas grūtības izmantojot doto slīpo pacēlāju invalīdiem.

Slīpā pacēlāja invalīdiem mehānisms ir tāds, ka tas neprasa papildu projektēšanu un ir viegli montējams jau uzceltās ēkās, sabiedriskās vietās un daudz kur citur. Visi ar montāžu saistītie darbi šādai paceļamai platformai aizņems maksimums divas dienas, bet iegūtās ērtības būs nenovērtējamas visām mazkustīgo iedzīvotāju grupām

Daudzi cilvēki ar ierobežotām iespējām dod priekšroku izmantot šādus slīpos pacēlājus invalīdiem, uzskatot viņus par daudz drošākiem, salīdzinājumā ar visiem citiem. Šis tīri subjektīvais viedoklis saistīts ar to, ka pacēlājs neatraujas no zemes, bet it kā „plūst” pa kāpnēm, radot sajūtu par pilnīgu kontaktu ar virsmu.Invalīdiem tāda sajūta arī ir ļoti svarīga, tāpēc slīpā pacēlāja invalīdiem popularitāte ir tik augsta.

Tas fakts, ka šī ierīce netraucē pārējo iedzīvotāju pārvietošanos, jo viegli saliekas kompaktā stāvoklī, arī ir liels slīpā pacēlāja invalīdiem pluss.

Sazinoties ar mūsu menedžeri, var iegūt konsultāciju par dotās ierīces montāžas iespējām klientam nepieciešamā vietā, kā arī aprunāt visus piegādes nosacījumus.

IMG 1303       P1020376 
 
 
 
  
 
Tehniskie parametri Rādītāji
Kustības traektorija Taisns
Maksimālais ceļa garums Līdz 6 m
Platforma izmērs 850х1000 mm
Piedziņas veids Elektriskais

Platforma locīšana

Salocīts no sienas

ir

280 mm

Rokturas ir
Ķērēji ir
Celtspēja 225 kg
Kustības atrūms 0,1 m/s
Barošana 220 V, 50Gc
Piedziņas jauda 0,7kW
Vadība Spiedpogas / radiopults
Ekspluatācijas apstākļi No -25С līdz +40С
Izpildījums labais/kreisais
stāvvieta no zemāka līmeni 1500
min. stāvvieta pie sānu iebraukšanās 1300 ( bez otrā atloka)

Sadaļas

 

Kontakti