Jauna vietne: www.rol-lift.lv


gruzMūsu firma piedāvā plašu dāņu kompānijas TRANSLYFT ERGO AS http://www.translyft.com produkcijas asortimentu – elektro-hidraulisko pacēlāju galdi dažādai kravnesībai: no 100 kg līdz 10 tonnām, ar pacelšanas augstumu līdz 6m.

Ir vairāk nekā 100 standarta stacionāro galdu modeļu: viensekcijas galdi, divsekciju vertikālie un horizontālie galdi, eiro palešu galdi. Galdi tiek ražoti, gan no cinkota tērauda, gan no krāsota tērauda, kā arī ražoti no nerūsējošā tērauda. Tāpat pacēlāju galdi var tikt aprīkoti ar grozāmo plātni, rotējošo disku, sānu virzienrāmjiem.

20161213 141052 1 translift1

 

Mazgabarītu pacēlāju galdi tiek pielietoti sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, muzejos, veikalos, veselības iestādēs. Pacēlāju galdi ir droši, viegli ekspluatācijā.

Izlīdzināšanas iekraušanas platforma– ir neaizvietojama iekraušanas – izkraušanas darbos, dodot iespēju viegli pārvarēt augstuma starpību starp virsbūves un noliktavas grīdas augstumu. Rezultātā tiek samazināts izkraušanas – iekraušanas laiks, samazinās preču bojājumu iespējamība. Elektro hidrauliskā izlīdzināšanas platforma nodrošina taisno pieeju celtkrāvējam no doka uz automašīnas virsbūvi.

Platformas garums ir atkarīgs no kravas automobiļa un pandusa grīdas līmeņa starpības. Platums tiek noteikts ar iekšējās kravas automobiļa virsbūves daļas vai konteinera platumu un ar precizitāti, kuru var nodrošināt kravas automobiļa vadītāji pie rampas piebraukšanas. Pastāv dažādi iekraušanas platformu modeļi - montāžai nišā vai uz rāmi, ar izvelkamu teleskopisku vai rotējošo dēli. Ir iespējama platformas no nerūsējošā tērauda izgatavošana. Izņemot izlīdzināšanas platformas, piedāvājam visu iekraušanas – izkraušanas rampu ierīču spektru: saliekamie un piepūšamie portāli, atvāžams tilts, pārslodzes vējtveris, automātiskie iebraukšanas un garāžu vārti.

 

 IMG 20170306 WA0003 1 IMG 20170306 WA0004 IMG 20170306 WA0005 1