Jauna vietne: www.rol-lift.lv


1  1  1

Mūsdienīgajā urbāniskajā pasaulē ir ļoti svarīgi, lai apkārt esošie pārvietošanas līdzekļi būtu droši, komfortabli un tehniski izcili.

Piedāvājam pilnu sabiedrisko liftu spektru no vadošiem ražotājiem IGV , ar dažādiem pievades tipiem, šahtu apdarēm, kabīnēm un durvīm; mēs palīdzēsim izvēlēties vajadzīgo liftu modeli un skaitu atkarībā no ēkas lieluma, pārvietošanas intensitātes un cilvēku skaita tajā.

Elektriskais lifts – klasiskais pacēlāja konstrukcijas variants ar velkošām trosēmun dzinēju.

Hidrauliskais lifts – paceļas ar izbīdāmā štokapalīdzību zem eļļas spiediena hidrauliskajā cilindrā (dzinējs, kurš iedarbina hidrauliku, arī elektriskais)

Liftam var būt nepieciešama speciālā mašīntelpa (kuras augstums ir ap 2m); vadības centra un iedobesvieta (tās augstums 1.5m). Mūsdienīgiem liftiem mašīntelpa, kurā atrodas galvenais spēka mehānisms – vinča, var tikt izvietota gan virs, gan zem, gan no lifta šahtas aizmugures vai sāniem jebkurā pieturvietā. Ir arī elektriskie lifti, kuriem nav nepieciešama mašīntelpa.

Ja vēlaties saņemt konsultāciju vai cenu piedāvājumu kāpņu liftam, lūdzu sazinities ar mūsu sadarbības partneriem SIA Element Hiss AB.