Jauna vietne: www.rol-lift.lv


liftDaudzas eiropas valstis saskārās ar iedzīvotāju novecošanas problēmu. Sakarā ar to parādījās nepieciešamība adoptēt dzīvojamās ēkas, mājas, kas ir paredzētas cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanas spējām.

Mēs piedāvājām šo problēmu risinājumu – t.s. „Home Lift”, mājas lifts, paceļamā platforma, kas ir paredzēta invalīdiem un cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanas spējām, un, kas ir paredzēta uzstādīšanai nelielās sabiedriskās ēkās, privātmājās un daudzlīmeņu dzīvokļos.

Tas ir ideāls risinājums cilvēkiem gados un invalīdiem, kuri varēs pārvietoties, kad labpatīkas un būt pilnībā neatkarīgiem. Tāds mājas lifts tiek viegli uzstādīts dažās dienās, aizņem maz vietas un to var uzstādīt gan iekšpusē, gan ārpus telpas, pie tam tas prasa minimālu apkalpošanu.

Mājas lifts ir nodrošināts ar visu nepieciešamo aprīkojumu, lai garantētu vieglu un drošu lietošanu un apkalpošanu. Tiek piedāvāti daudzveidīgi kabīnes un šahtas apdares varianti, kā arī atšķirīgi modeļi, kas ir paredzēti dažāda tipa ēkām un uzstādīšanas vietām.