Tel. 67 553639 


servSakarā ar paātrinātu attīstīšanos ražošanas un apkalpošanas sfērās, mazie kravu lifti – servisa lifti – ir neaizvietojami ērtam darbam noliktavās, restorānos, veikalos un ražošanas telpās.

Servisa lifta kabīne ir izgatavota no metāliskiem moduļiem un tie var būt kā caurejami, tā arī necaurejami. Kabīnē var būt uzstādīti horizontāli plaukti, norobežojoši sieti, apgaismojums, durvju automātika, interkoms, sankcionētas piekļuves sistēma. Piekļuve lifta kabīnē iekraušanai var atrasties trijās pusēs.

Servisa lifti ir uzticami ekspluatācijā, vienkārši lietošanā, klusi, neprasa papildus apkopi.

1  1  1

Kravas lifti tiek uzstādīti administratīvajos un rūpnieciskajos objektos – noliktavās, lielos veikalos un tirdzniecības centros, kā arī ražošanas uzņēmumos.

Mūsu firmas piedāvātie kravas lifti var būt dažādos izpildījuma variantos atkarībā pēc pasūtītāja izvēles: ar hidraulisku vai elektrisku piedziņu, caurejamu vai necaurejamu kabīnes izpildījumu, kravas lifti ar vadību no stāvu laukumiem, pasažierkravu ar vadību no lifta kabīnes.

http://www.lifts.de/38-Products/40-Service-lifts.html - tehniskie dati un sīkāka informācija

 

 

Kontakti

SIA Rol-automatik lift

Ludzas 89b,
Rīga, , 
Latvija

  +371 67 553639

  

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact